E-shop Facebook
 • Rock rádio
 • Banner tiskneme
 • Značky triček

  Trička

  Máte zájem o tričko s netradičním a kvalitním potiskem z příjemného materiálu? Tak to jste tady správně. Potisk triček realizujeme kvalitním, rychlým a přesným tiskem. Vysoká kvalita tisku se odvíjí od metody, kterou používáme – sítotisk. Ten zaručuje dlouhou trvanlivost barev a celého potisku. Nechte si natisknout motiv ve velké jakosti a přesně podle vašich představ. Prohlédněte si některý z našich katalogů a vyberte si tričko pro potisk ve střihu a barvě, která je vám nejbližší.

  Na zakázku zhotovíme maturitní trička, absolventská trička a mnohé další druhy triček. Nejlépe však ve větším objednaném množství. Čím větší množství, tím nižší cena!

   Pokud nemáte vlastní motiv zde si můžete zdarma vybrat jakýkoli obrázek pro tisk na vaše trička. 

  www.graphicstock.com

   

  Katalogy ke stažení

    titulka page0001  

  Výhody sítotisku triček

  Vysoká stálost a přesné barvy odolné vůči praní

  Potisk triček probíhá přímo na textilní vlákna. To zaručuje dlouhou životnost i při opakovaném praní. Sítotisk vytváří přesné barvy a plnobarevné motivy u fotografií, barevných přechodů či speciálních efektů. Sítotisková technologie je nejkvalitnější a nejtrvanlivější formou potisku.

  Možnost expresní realizace do 2 dnů

  V případě zájmu jsme schopni zakázku zhotovit do dvou dnů. Při větším objednaném množství zboží je výhodou, že výsledná cena expresní dodávky nemusí být vůbec navýšena.

  Tisk z mnoha grafických formátů

  Potisk triček vytváříme z široké škály grafických formátů. Podporujeme formáty PDF, CDR, AI a EPS. Možný je také tisk z bitmapy 1:1 – 300dpi na průhledném pozadí. V ideálním případě jsou data k tisku připravena v křivkách (vektorech) a definována v modelu CMYK.

  Speciální efekty jako aromatický, 3D nebo reflexní tisk

  Pro netradiční vzhled triček nabízíme speciální efekty sítotisku. Vybrat si můžete barvy potisku s vůní, reflexní barvy či 3D potisk vystupující až do výšky několika milimetrů. Pro ještě zajímavější vzhled triček nabízíme potisk v podobě imitace kůže či semiše, fosforeskujících barev, které ve tmě svítí, nebo různých metalických zlatých, stříbrných nebo glitrových potisků.

  Více informací k tisku triček

  Chci vytvořit poptávku

  nebo volejte na 603 839 529, pište na info@jimiprint.cz

  Proč tisknout trička u Jimi Print?

  • Dodání hotových triček do 5 až 10 dnů
  • U většího množství triček velmi nízká cena za kus
  • Máme bohaté zkušenosti a profesionální přístup
  • Při objednávce nad 3000 Kč bez DPH máte dopravu zdarma
  • Stovky spokojených zákazníků a firem

  Naše reference

  Jak probíhá realizace sítotisku triček

  1. Konzultace představ
  2. Dodání tiskových dat
  3. Schvalovací náhled
  4. Příprava tiskových podkladů
  5. Příprava sít
  6. Namíchání barev
  7. Seřízení a nastaven tiskového stroje
  8. Tisk
  9. Vytvrzení barvy potisku
  10. Balení
  11. Expedice

  Prvním krokem je konzultace vaší představy o zakázce a dodání tiskových dat nebo již zpracovaného návrhu. My následně zpracujeme schvalovací náhled, který vám zašleme k odsouhlasení. Pokud jste spokojeni, návrh schválíte a potvrzený pošlete zpět. Naším úkolem je pak příprava tiskových podkladů a vytvoření filmu, podle kterého připravíme síta potřebná pro tisk. Dalším krokem je namíchání barev podle pantone vzorníku. Tyto barvy jsou vytvořeny přesně podle barev stanovených ve schvalovacím náhledu. Když jsou barvy nachystány, seřídí se a nastaví tiskový stroj a následně se začne tisknout. Ve speciálním tunelu se barva potisku vytvrzuje a poté se trička zabalí přesně podle vašich přání. Posledním krokem je expedice. Větší zakázky vozíme osobně, popřípadě zasíláme službou PPL.

  Více informací k tisku triček sítotiskem

  Dodací lhůty
  Obvyklá dodací lhůta triček se pohybuje v rozmezí od 5 do 10 pracovních dnů. Je to dáno individuální velikostí zakázky, naší vytížeností a potřebami přenastavování tiskového stroje.

  Minimální odběr
  Minimální odběr u sítotisku je 30 ks. Je však možné vytisknout i jen 10 kusů, pokud není překážkou vyšší cena.

  Cena zakázky
  Cena zakázky záleží na množství objednaných kusů, počtu barev, složitosti motivu, a zda je potřeba další grafické zpracování. Stanovení výsledné ceny je tedy velice individuální a záleží na konkrétní kalkulaci, kterou zpracováváme pro každou zakázku. Velkou výhodou při nákupu potisknutých triček je pokles ceny s velikostí zakázky. Velikost zakázky cenu triček snižuje velmi výrazně. Tedy čím větší množství triček zakoupíte, tím nižší cenu budete mít.

  Výhody u stálých zákazníků
  Zákazníkům, kteří u nás odebírají trička pravidelně a ve větším množství, můžeme nabídnout slevu.

  Speciální efekty
  V rámci sítotisku nabízíme speciální efekty pro netradiční vzhled triček. Vybrat si můžete z aromatických barev, které postupně uvolňují příjemnou vůni podle vašeho výběru. Dalším efektem je potisk reflexními barvami, které jsou určeny především pro bezpečnostní nebo dětské oblečení. Dětem se jistě zalíbí záření motivu při nasvícení silným zdrojem světla. Neméně zajímavý je pak 3D potisk, který je vytvořen několikanásobně opakovaným vrstveným tiskem tvořícím vysokou vrstvu. Tato speciální technologie umožní vystoupnutí potisku až do výšky několika milimetrů. Pro ještě zajímavější vzhled triček nabízíme efekty potisku v podobě imitace kůže či semiše, fosforeskující barvy, která ve tmě svítí, nebo různých metalických zlatých, stříbrných nebo glitrových potisků.

  Technologie sítotisku
  Při sítotisku používáme dva druhy technologií. Níže uvádíme výhody každé z nich.

  Sítotisk přímo na potiskovaný textil – nejkvalitnější a nejtrvanlivější typ potisku, kdy se každá barva tiskne zvlášť a to přímo na textilní materiál.

  Sítotisk na přenosový papír, který se pak zažehlí termolisem na textil – obtisky se dají jednoduše archivovat, tzn. je možné potisknout pouze část zakázky a zakázku dokončit kdykoliv jindy. Tento typ tisku je vhodný na nepřístupná místa (límeček u košile) nebo pro špatně potisknutelné materiály.

  Zasílání zboží
  Balík posíláme službou PPL za cenu 80 Kč bez DPH. U zakázky převyšující částku 3 000 Kč je doprava zcela zdarma.

  Grafické podklady – co si připravit
  Při poptávce zboží je nutné si připravit tisková data a to ve formátu CDR, EPS, AI nebo PDF. Nejlépe ve formě křivek (vektorů) a definována v modelu CMYK. Možný je také tisk z formátu bitmapa 1:1 – 300dpi na průhledném pozadí. Také je nutné určení velikosti motivu, počtu barev a počtu tisků motivu. Veškeré přípravy tisku bez dodatečných větších úprav jsou v ceně. Pouze u převodu fotografie na CMYK je příplatek za grafickou separaci fotky.

  Expresní realizace
  Zakázku jsme schopni zhotovit do dvou dnů. Toto je ovšem ovlivněno rychlostí dodavatele konkrétní značky textilu a objednaným množstvím kusů. Cena expresního dodání je obvykle navýšena o 20 – 50 % z ceny tisku. Zde záleží na velikosti zakázky, od které se odvíjí přirážka k ceně. V případě stálého klienta nebo většího množství zboží nemusí být cena navýšena vůbec.

  Řekli o nás

  Spolupráce s JimiPrint proběhla k velké spokojenosti. Výsledek předčil mé očekávání. Dodaná trička vypadají moc pěkně!

  Vlaďka Jelínková

  Na spolupráci s JimiPrint oceňuji vstřícný přístup zahrnující komunikaci jak přes internet, tak telefonicky. Spolupráce byla velice příjemná a byl vidět opravdový zájem o spokojenost zákazníků. Kladně hodnotím rychlé přijetí objednávky a možnost výběru z různých variant. Rovněž jsem spokojená s vysokou kvalitou textilu i potisku.

  Kristýna Joklová

  Se spoluprací s JimiPrint jsem velice spokojená. Oceňuji jejich vstřícnost a bezchybné dodání objednaných triček. Výsledek realizace mohu hodnotit jen kladně, jelikož trička sklidila ohromný úspěch.

  Štěpánka Hawerlandová


  Napište nám - zavoláme Vám zpět

  Vaše jméno:  *
  Telefon:  *
  Váš e-mail:  *
  Zpráva:  *
  Soubor #1:  Max. velikost je 2MB
  Soubor #2:  Max. velikost je 2MB
  Číslo "10" slovy:  *
  Informace o ochraně osobních údajů