E-shop Facebook
 • Rock rádio
 • Banner tiskneme
 • Značky triček

  Kalendáře

  Kalendáře s vaším logem jsou ideální reklamní dárek pro vaše obchodní partnery. Můžete si navrhnout vlastní titulní stránku a na každý list kalendáře nechat natisknout vaše logo. To vše již při objednávce od 50 ks. Kreativitě tvorby kalendáře se meze nekladou a vaši klienti jej mohou ocenit jako módní prvek do kanceláře. Kalendáře jsou jedním z nejoblíbenějších dárkových předmětů, proto jsou pro propagaci firmy jako stvořené.

  Pokud vám nestačí standardní kalendáře a toužíte po něčem originálním, můžete si jej připravit sami. Vše si snadno nastavíte v naší on-line aplikaci. V případě, že vám však stačí standardní kalendář, můžete si vybrat již předpřipravený z našeho katalogu, který vaším logem potiskneme zdarma.

  Minimální objednané množství není stanoveno, ale velkou výhodou je, že s rostoucím množstvím klesá cena.

   

  VÁŠ ONLINE KONFIGURÁTOR DIÁŘŮ 

             diář

  VÁŠ ONLINE KONFIGURÁTOR KALENDÁŘŮ  

                         kalendář

   

   

  Výhody sítotisku kalendářů

  Vysoká trvanlivost a kvalita barev

  Sítotiskem se realizují přesné, kvalitní barvy a plnobarevné motivy. Tato technologie je jedna z nejkvalitnějších a nejtrvanlivějších forem potisku.

  Možnost expresní realizaci do 2 dnů

  Realizace zakázky je v případě nutnosti možná i do dvou pracovních dnů. Je ovšem nutné počítat s o něco vyšší cenou. Při větším objednaném množství zboží však výsledná cena expresní dodávky nemusí být vůbec navýšena.

  Tisk z mnoha grafických formátů

  Kalendáře jsme schopni připravit z mnoha grafických formátů. Podporujeme formáty PDF, CDR, AI a EPS. Další možností je pak tisk z bitmapy 1:1 – 300dpi na průhledném pozadí. V ideálním případě jsou data k tisku připravena v křivkách (vektorech) a definována v modelu CMYK.

  Široké možnosti tisku

  Sítotiskem potiskneme jakýkoli typ kalendáře. Kalendář si můžete nechat doplnit sloganem, logem, adresou, čímkoli, co vaši organizaci charakterizuje nebo co chcete zviditelnit.

  Více informací k tisku triček

  Chci vytvořit poptávku

  nebo volejte na 603 839 529, pište na info@jimiprint.cz

  Proč tisknout kalendáře u Jimi Print?

  • Dodání hotových kalendářů do 5 až 10 dnů
  • U většího množství kalendářů velmi nízká cena za kus
  • Máme bohaté zkušenosti a profesionální přístup
  • Při objednávce nad 3000 Kč bez DPH máte dopravu zdarma
  • Stovky spokojených zákazníků a firem

  Naše reference

  Kalendáře
  Kalendáře
  Kalendáře
  Kalendáře
  Kalendáře
  Kalendáře
  Kalendáře
  Kalendáře
  Kalendáře
  Kalendáře
  Kalendáře
  Kalendáře
  Kalendáře
  Kalendáře
  Kalendáře
  Kalendáře
  Kalendáře

  Jak probíhá realizace sítotisku kalendářů

  1. Konzultace představ
  2. Dodání tiskových dat
  3. Schvalovací náhled
  4. Příprava tiskových podkladů
  5. Příprava sít
  6. Namíchání barev
  7. Seřízení a nastaven tiskového stroje
  8. Tisk
  9. Vytvrzení barvy potisku
  10. Balení
  11. Expedice

  Prvním krokem je konzultace vaší představy o zakázce a dodání tiskových dat nebo již zpracovaného návrhu. My následně zpracujeme schvalovací náhled, který vám zašleme k odsouhlasení. Pokud jste spokojeni, návrh schválíte a potvrzený pošlete zpět. Našim úkolem je pak příprava tiskových podkladů a vytvoření filmu, podle kterého připravíme síta potřebná pro tisk. Dalším krokem je namíchání barev podle pantone vzorníku. Tyto barvy jsou vytvořeny přesně podle barev stanovených ve schvalovacím náhledu. Když jsou barvy nachystány, seřídí se a nastaví tiskový stroj a následně se začne tisknout. Ve speciálním tunelu se barva potisku vytvrzuje a poté se kalendáře zabalí přesně podle vašich přání. Posledním krokem je expedice. Větší zakázky vozíme osobně, popřípadě zasíláme službou PPL.

  Více informací k tisku kalendářů sítotiskem

  Dodací lhůty
  Kalendáře dodáváme v časovém rozmezí od 5 do 10 pracovních dnů. Přesný počet dnů nelze stanovit, je to individuální. Dodání se odvíjí od velikosti zakázky, naší vytíženosti a potřebách přenastavování tiskového stroje.

  Minimální odběr
  Minimální odběr není stanoven, ale čím větší množství zboží objednáte, o to rapidnější bude pokles ceny. Výhodné je proto objednávat více kusů.

  Cena zakázky
  Cena zakázky se odvíjí od množství objednaných kusů, počtu barev, složitosti motivu a od potřeby dalšího grafického zpracování. Stanovení výsledné ceny je proto velmi individuální, pro každou zakázku se tvoří jedinečná kalkulace. Výhodou však je, že čím větší množství kalendářů zakoupíte, tím nižší bude cena.

  Výhody u stálých zákazníků
  Zákazníkům, kteří u nás nakupují zboží pravidelně a ve větším množství, můžeme nabídnout slevu.

  Zasílání zboží
  Balík posíláme službou PPL za cenu 80 Kč bez DPH. U zakázky převyšující částku 3 000 Kč je doprava zcela zdarma.

  Grafické podklady – co si připravit
  Při poptávce zboží je nutné si připravit tisková data a to ve formátu CDR, EPS, AI nebo PDF. Nejlépe ve formě křivek (vektorů) a definována v modelu CMYK. Možný je také tisk z formátu bitmapa 1:1 – 300dpi na průhledném pozadí. Také je nutné určení velikosti motivu, počtu barev a počtu tisků motivu. Veškeré přípravy tisku bez dodatečných větších úprav jsou v ceně. Pouze u převodu fotografie na CMYK je příplatek za grafickou separaci fotky.

  Expresní realizace
  Zakázku můžeme realizovat už do dvou dnů. Cena rychlého dodání je navýšena přibližně o 20 – 50 % z ceny tisku. To závisí na velikosti zakázky, od které se odvíjí přirážka k ceně. V případě, že jste stálý zákazník nebo máte zájem o větší množství zboží, nemusí být výsledná cena navýšena vůbec.

  Řekli o nás

  Spolupráce s JimiPrint proběhla k velké spokojenosti. Výsledek předčil mé očekávání. Dodaná trička vypadají moc pěkně!

  Vlaďka Jelínková

  Na spolupráci s JimiPrint oceňuji vstřícný přístup zahrnující komunikaci jak přes internet, tak telefonicky. Spolupráce byla velice příjemná a byl vidět opravdový zájem o spokojenost zákazníků. Kladně hodnotím rychlé přijetí objednávky a možnost výběru z různých variant. Rovněž jsem spokojená s vysokou kvalitou textilu i potisku.

  Kristýna Joklová

  Se spoluprací s JimiPrint jsem velice spokojená. Oceňuji jejich vstřícnost a bezchybné dodání objednaných triček. Výsledek realizace mohu hodnotit jen kladně, jelikož trička sklidila ohromný úspěch.

  Štěpánka Hawerlandová


  Napište nám - zavoláme Vám zpět

  Vaše jméno:  *
  Telefon:  *
  Váš e-mail:  *
  Zpráva:  *
  Soubor #1:  Max. velikost je 2MB
  Soubor #2:  Max. velikost je 2MB
  Číslo "10" slovy:  *
  Informace o ochraně osobních údajů