E-shop Facebook
 • Rock rádio
 • Banner tiskneme
 • Značky triček

  Samolepky

  Samolepky jsou velice flexibilní formou reklamy, jelikož je možné je umístit téměř kdekoli. Díky technologii sítotisku jsou samolepky velice odolné vůči povětrnostním vlivům a oděru. Samolepky jsou aplikovatelné na různý povrch, na stěny, dřevo či sklo. Rovněž jsou snadno odstranitelné, aniž by poškodily místo, na kterém byly nalepeny.

  Samolepky jsou nejen pro radost, ale slouží také jako chytrá reklama a to ať už nalepené na dobře viditelných místech, nebo jako dárek zákazníkům k nákupu.

  Na základě vašich návrhů vyrobíme samolepky v rozměrech, velikostech a barvách přesně podle vašich představ. Minimální objednané množství není stanoveno, ovšem s rostoucím množstvím klesá cena.

  Výhody sítotisku samolepek

  Vysoká odolnost a přesnost barev

  Sítotisk vytváří přesné barvy a plnobarevné motivy. Sítotisková technologie je nejkvalitnější a nejodolnější formou potisku. Při tomto druhu tisku není potřeba laminace ani další úpravy zvyšující náklady.

  Možnost expresní realizaci do 2 dnů

  Pokud na zpracování zakázky spěcháte, jsme schopni ji zhotovit do dvou dnů. V případě, že si objednáte větší množství zboží, výsledná cena expresní dodávky nemusí být vůbec navýšena.

  Tisk z mnoha grafických formátů

  Samolepky tiskneme z různých druhů grafických formátů. Podporujeme formáty PDF, CDR, AI a EPS. Tisk je realizovatelný také z bitmapy 1:1 – 300dpi na průhledném pozadí. Pro rychlý tisk jsou data připravena ideálně v křivkách (vektorech) a definována v modelu CMYK.

  Velký výběr materiálů

  Samolepky vám natiskneme na celou řadu materiálů, od PVC, přes PE až po PP a mnoho dalších.

  Více informací k tisku triček

  Chci vytvořit poptávku

  nebo volejte na 603 839 529, pište na info@jimiprint.cz

  Proč tisknout samolepky u Jimi Print?

  • Dodání hotových samolepek do 5 až 10 dnů
  • U většího množství samolepek velmi nízká cena za kus
  • Máme bohaté zkušenosti a profesionální přístup
  • Při objednávce nad 3000 Kč bez DPH máte dopravu zdarma
  • Stovky spokojených zákazníků a firem

  Naše reference

  transparentní samolepka
  Samolepky
  Samolepky
  Samolepky
  Samolepky
  Samolepky
  Samolepky
  samolepka na magnetické fólii
  samolepka na magnetické fólii
  samolepka na magnetické fólii
  Samolepky
  Samolepky

  Jak probíhá realizace sítotisku samolepek

  1. Konzultace představ
  2. Dodání tiskových dat
  3. Schvalovací náhled
  4. Příprava tiskových podkladů
  5. Příprava sít
  6. Namíchání barev
  7. Seřízení a nastaven tiskového stroje
  8. Tisk
  9. Vytvrzení barvy potisku
  10. Balení
  11. Expedice

  Prvním krokem je konzultace vaší představy o zakázce a dodání tiskových dat nebo již zpracovaného návrhu. My následně zpracujeme schvalovací náhled, který vám zašleme k odsouhlasení. Pokud jste spokojeni, návrh schválíte a potvrzený pošlete zpět. Naším úkolem je pak příprava tiskových podkladů a vytvoření filmu, podle kterého připravíme síta potřebná pro tisk. Dalším krokem je namíchání barev podle pantone vzorníku. Tyto barvy jsou vytvořeny přesně podle barev stanovených ve schvalovacím náhledu. Když jsou barvy nachystány, seřídí se a nastaví tiskový stroj a následně se začne tisknout. Ve speciálním tunelu se barva potisku vytvrzuje a poté se samolepky zabalí přesně podle vašich přání. Posledním krokem je expedice. Větší zakázky vozíme osobně, popřípadě zasíláme službou PPL.

  Více informaci k tisku samolepek sítotiskem

  Dodací lhůty
  Samolepky jsme schopni dodat v průběhu 5 až 10 pracovních dnů. Závisí to na velikosti zakázky, naší vytíženosti a potřebách přenastavování tiskového stroje. Je to velice individuální.

  Minimální odběr
  Není stanoven, ale s rostoucím množstvím rapidně klesá cena. Výhodnější je tedy objednávat více kusů.

  Cena zakázky
  Cena zakázky se odvíjí od množství objednaných kusů, počtu barev, složitosti motivu a od potřeby dalšího grafického zpracování. Stanovení výsledné ceny je proto velmi individuální, pro každou zakázku se tvoří jedinečná kalkulace. V rámci jedné zakázky však doporučujeme zakoupit větší množství samolepek, protože o to více se sníží konečná cena.

  Výhody u stálých zákazníků
  Zákazníkům, kteří u nás nakupují zboží pravidelně a ve větším množství, můžeme nabídnout slevu.

  Zasílání zboží
  Balík posíláme službou PPL za cenu 80 Kč bez DPH. U zakázky převyšující částku 3 000 Kč je doprava zcela zdarma.

  Grafické podklady – co si připravit
  Při poptávce zboží je nutné si připravit tisková data a to ve formátu CDR, EPS, AI nebo PDF. Nejlépe ve formě křivek (vektorů) a definována v modelu CMYK. Možný je rovněž tisk z formátu bitmapa 1:1 – 300dpi na průhledném pozadí. Také je nutné určení velikosti motivu, počtu barev a počtu tisků motivu. Veškeré přípravy tisku bez dodatečných větších úprav jsou v ceně. Pouze u převodu fotografie na CMYK je příplatek za grafickou separaci fotky.

  Expresní realizace
  Zakázku jsme schopni zhotovit do dvou dnů. Cena expresního dodání je navýšena přibližně o 20 – 50 % z ceny tisku. Je to ovlivněno velikostí zakázky, od které se odvíjí přirážka k ceně. Pokud jste stálý zákazník nebo objednáváte větší množství zboží, nemusí být výsledná cena navýšena vůbec.

  Řekli o nás

  Spolupráce s JimiPrint proběhla k velké spokojenosti. Výsledek předčil mé očekávání. Dodaná trička vypadají moc pěkně!

  Vlaďka Jelínková

  Na spolupráci s JimiPrint oceňuji vstřícný přístup zahrnující komunikaci jak přes internet, tak telefonicky. Spolupráce byla velice příjemná a byl vidět opravdový zájem o spokojenost zákazníků. Kladně hodnotím rychlé přijetí objednávky a možnost výběru z různých variant. Rovněž jsem spokojená s vysokou kvalitou textilu i potisku.

  Kristýna Joklová

  Se spoluprací s JimiPrint jsem velice spokojená. Oceňuji jejich vstřícnost a bezchybné dodání objednaných triček. Výsledek realizace mohu hodnotit jen kladně, jelikož trička sklidila ohromný úspěch.

  Štěpánka Hawerlandová


  Napište nám - zavoláme Vám zpět

  Vaše jméno:  *
  Telefon:  *
  Váš e-mail:  *
  Zpráva:  *
  Soubor #1:  Max. velikost je 2MB
  Soubor #2:  Max. velikost je 2MB
  Číslo "10" slovy:  *
  Informace o ochraně osobních údajů