E-shop Facebook
 • Rock rádio
 • Banner tiskneme
 • Značky triček

  Reklamní předměty

  Nabízíme potisk dárkových a reklamních předmětů a to jak vámi dodaných, tak i těch zakoupených u nás. Níže si můžete prohlédnout rozsáhlé katalogy reklamních předmětů, kde k potisku nabízíme například tašky, batohy, deštníky, létající talíře, reflexní vesty, šňůrky na krk a mnoho jiného.
  Všechny předměty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou trvanlivé, příjemné a designové. Sítotisk vašeho loga na předmětech vydrží velice dlouho, neoloupe se a bude vaši firmu prezentovat po dlouho dobu.

  Minimální objednané množství není stanoveno, ovšem s rostoucím množstvím klesá cena.

   

  Přehledné stránky s dárkovými předměty včetně cen a skladové dostupnosti zde

  2016agwebweb

   
  Katalogy reklamních předmětů ke stažení:

   

   

  PEN master_titulka_2018-2018 PRIMGIFTS_titulka_2017-2018 DÁRKY 2018                                                                    

   

  Ukázka realizovaných zakázek:

  Výhody sítotisku reklamních předmětů

  Vysoká odolnost a přesnost barev

  Sítotisk vytváří přesné barvy a plnobarevné motivy. Sítotisková technologie je velice kvalitní a trvanlivá forma potisku. Nedrolí se, neloupe se a barvy motivu zůstanou po dlouho dobu jasné a zářivé.

  Možnost expresní realizaci do 2 dnů

  Nabízíme možnost zhotovení zakázky do dvou dnů. V případě většího objednaného množství zboží nemusí být výsledná cena expresní dodávky vůbec navýšena.

  Tisk z mnoha grafických formátů

  Tisk reklamních předmětů realizujeme z široké škály grafických formátů. Podporujeme formáty PDF, CDR, AI, EPS. Možný je také tisk z bitmapy 1:1 – 300dpi na průhledném pozadí. V ideálním případě jsou data k tisku připravena v křivkách (vektorech) a definována v modelu CMYK.

  Široký výběr předmětů

  K potisku nabízíme rozsáhlou paletu předmětů. Potiskneme vám tašky, batohy, deštníky, létající talíře, reflexní vesty, šňůrky na krk a celou řadu dalších reklamních věcí. Rovněž jsme schopni potisknout i vámi dodané předměty.

  Více informací k tisku triček

  Chci vytvořit poptávku

  nebo volejte na 603 839 529, pište na info@jimiprint.cz

  Proč tisknout reklamní předměty u Jimi Print?

  • Dodání hotových reklamních předmětů do 5 až 10 dnů
  • U většího množství reklamních předmětů velmi nízká cena za kus
  • Máme bohaté zkušenosti a profesionální přístup
  • Při objednávce nad 3000 Kč bez DPH máte dopravu zdarma
  • Stovky spokojených zákazníků a firem

  Naše reference

  Jak probíhá realizace sítotisku reklamních předmětů

  1. Konzultace představ
  2. Dodání tiskových dat
  3. Schvalovací náhled
  4. Příprava tiskových podkladů
  5. Příprava sít
  6. Namíchání barev
  7. Seřízení a nastaven tiskového stroje
  8. Tisk
  9. Vytvrzení barvy potisku
  10. Balení
  11. Expedice

  Prvním krokem je konzultace vaší představy o zakázce a dodání tiskových dat nebo již zpracovaného návrhu. My následně zpracujeme schvalovací náhled, který vám zašleme k odsouhlasení. Pokud jste spokojeni, návrh schválíte a potvrzený pošlete zpět. Našim úkolem je pak příprava tiskových podkladů a vytvoření filmu, podle kterého připravíme síta potřebná pro tisk. Dalším krokem je namíchání barev podle pantone vzorníku. Tyto barvy jsou vytvořeny přesně podle barev stanovených ve schvalovacím náhledu. Když jsou barvy nachystány, seřídí se a nastaví tiskový stroj a následně se začne tisknout. Ve speciálním tunelu se barva potisku vytvrzuje a poté se reklamní předměty zabalí přesně podle vašich přání. Posledním krokem je expedice. Větší zakázky vozíme osobně, popřípadě zasíláme službou PPL.

  Více informací k tisku reklamních předmětů sítotiskem

  Dodací lhůty
  Vámi objednané reklamní předměty dodáváme v průběhu 5 až 10 pracovních dnů. Počet dnů realizace zakázky závisí na velikosti zakázky, naší vytíženosti a potřebách přenastavování tiskového stroje. Dodací lhůta je tedy velice individuální a je založena na osobní domluvě.

  Minimální odběr
  Minimální počet zakoupených kusů není stanoven. Je ovšem výhodné objednávat více kusů zboží, protože s rostoucím množstvím rapidně klesá cena.

  Cena zakázky
  Cena zakázky je závislá na objednaném množství kusů, počtu barev a složitosti motivu. Dalším mezníkem ve stanovení ceny je pak potřeba dalšího grafického zpracování. S těmito pracemi se cena navyšuje. Vyčíslení výsledné ceny je velmi individuální, pro každou zakázku vytváříme specifickou kalkulaci. V rámci jedné zakázky však doporučujeme objednat více kusů reklamních předmětů, protože s velikostí zakázky rapidně klesá cena.

  Výhody u stálých zákazníků
  Zákazníkům, kteří u nás nakupují zboží pravidelně a ve větším množství, můžeme nabídnout slevu.

  Zasílání zboží
  Balík posíláme službou PPL za cenu 80 Kč bez DPH. U zakázky převyšující částku 3 000 Kč je doprava zcela zdarma.

  Grafické podklady – co si připravit
  V případě zájmu o zboží z naší nabídky je nutné si připravit tisková data ve formátu CDR, EPS, AI nebo PDF. V ideálním případě ve formě křivek (vektorů) a definována v modelu CMYK. Možný je také tisk z formátu bitmapa 1:1 – 300dpi na průhledném pozadí. Podstatné je také stanovení velikosti motivu, počtu barev a počtu tisků motivu. Veškeré přípravy tisku bez dodatečných větších úprav jsou v ceně. Pouze u převodu fotografie na CMYK je příplatek za grafickou separaci fotky.

  Expresní realizace
  Vaši objednávku jsme schopni zpracovat už do dvou dnů. Cena expresní realizace je navýšena přibližně o 20 – 50 % z ceny tisku. To se odvíjí od velikosti zakázky. Podle ní je stanovena přirážka k ceně. V případě, že jste stálý zákazník nebo máte zájem o větší množství zboží, nemusí být výsledná cena navýšena vůbec.

  Řekli o nás

  Spolupráce s JimiPrint proběhla k velké spokojenosti. Výsledek předčil mé očekávání. Dodaná trička vypadají moc pěkně!

  Vlaďka Jelínková

  Na spolupráci s JimiPrint oceňuji vstřícný přístup zahrnující komunikaci jak přes internet, tak telefonicky. Spolupráce byla velice příjemná a byl vidět opravdový zájem o spokojenost zákazníků. Kladně hodnotím rychlé přijetí objednávky a možnost výběru z různých variant. Rovněž jsem spokojená s vysokou kvalitou textilu i potisku.

  Kristýna Joklová

  Se spoluprací s JimiPrint jsem velice spokojená. Oceňuji jejich vstřícnost a bezchybné dodání objednaných triček. Výsledek realizace mohu hodnotit jen kladně, jelikož trička sklidila ohromný úspěch.

  Štěpánka Hawerlandová


  Napište nám - zavoláme Vám zpět

  Vaše jméno:  *
  Telefon:  *
  Váš e-mail:  *
  Zpráva:  *
  Soubor #1:  Max. velikost je 2MB
  Soubor #2:  Max. velikost je 2MB
  Číslo "10" slovy:  *
  Informace o ochraně osobních údajů